Get Adobe Flash player

Zboží od značky Metal Mulisha můžete zakoupit v našem e-shopu boardstar.cz

novinky

Zdeněk Poláček je mistrem ČR 2018

Horní Újezd 13.10.2018 - Až v poslední jízdě letošního mezinárodního mistrovství ČR čtyřkolek bylo rozhodnuto o mistrovském titulu, který podruhé v kariéře získal Zdeněk Poláček na WSP.
Před posledním závodě byl rozdíl mezi vedoucím závodníkem - Jiřím Kašparem a druhým Zdeňkem pouhé tři body. Už v kvalifikaci bylo jasné, že Horní Újezd uvidí vyrovnané souboje. Do první jízdy Zdeněk výborně odstartoval, ale za zády si vezl svého soupeře v podstatě celou jízdu, tu nakonec vyhrál, takže před posledním startem sezony byl stav bodů vyrovnaný. Stejně vyrovnaná byla i poslední jízda, ve které si oba závodníci nedarovali ani trochu odpočinku a pouze metry dělily v cíli prvního Zdeňka Poláčka. O tři body tak slavil mistrovský titul a zakončil tak další úspěšnou sezonu na českých i evropských tratích.
celý text

6 medailí pro MM Team na X-Games

X-Games 2018 Minneapolis.
6 medailí vybojoval Metal "Medal" Mulisha team na X-Games v Minneapolis.

Cross Country Meisterschaf

Cross Country Meisterschaft ovládli naši jezdci. Je to náš najúspěšnější víkend v Německém šampionátu, kde Juraj Varga obsadil v kategorii XC Quad Pro 1. místo , Honza Zderčík v kategorii XC Quad 1. místo . Juraj si znovu polepšil v celkovém hodnocení a vede šampionát . Honza od začiátku roku vyháal všechny závody .
celý text

Úspěšný závod ve Venusbergu

#772 Honzik Zderčík
XCC Racing Venusberg nám přinesl další skvelé závody které způsobem start cíl ovládl Honza kategorii XC Quad. Je to jeho třetí vítězví v řadě a Honzík si tak upevnil 1.místo v žebříčku kde si vytvořil zatím 26bodový náskok na druhého německého závodníka.
Honzik Zderčík:
"v Neděli jsem jel závod v německém Venusbergu, kde jsem obsadil celkově 3. místo ze 64 startujících a ve své skupině XC QUAD jsem obsadil jasnou první příčku.
Za slunného počasí jsem vystartoval jako první a celý závod jsem se držel ve svých předních příčkách, jel jsem v klidu svou stopu až do cíle."

#83 Juraj Varga
XCC Racing
Do závodu bolo Jurajovy přidělené čislo 1, o což jsme se snažili dosáhnout i v závodě. Juraj dělal všechno, co mohl, po startu získal Holeshot a první kola byl na čele závodu , za ním ho pronásledovalo 63 jezdců. Juraj předběžně drží první místo v celkovém pořadí s náskokem 5 bodův kategorii XC Quad PRO
#83 Juraj Varga:
Túto sezónu dávam do toho maximum a Myslim že ked' budem pokračovat v tréningoch a technika bude tak perfektne fungovať ako doteraz, môžme dosiahnuť aj víťastvá v Závode nemeckom GCC German crosscountry na ktoré čakáme už viac ako 1 a pol sezóny. Predchádzajuci rok by som nato ani nepomyslel. Som nadmieru spokojný s vísledkom teamu."